>

Kanal Açma - İzmir Tesisat Su Kaçağı İzmir,Su Kaçağı TespitiTıkanıklık Açma Petek

izmir tesisat
su kaçağı izmir
cihazla su kaçağı tespiti
izmir tesisatçı
izmir de tesisatçı
kapıda ödeme
İçeriğe git

Kanal Açma

TIKANIKLIK AÇMA
Kalalizasyon Kanal Açma 
Kanal açma işlemlerinde artık kırıp dökmeye SON!
Konut ve iş yerlerinin büyük sorunu haline gelen kanal açma işlemleri artık kırmadan son teknoloji ile geliştirilen modern cihazlar tarafından yapılmakta. Binalarda ya da şehirlerin alt yapısında meydana gelen kanal tıkanıklıklarıyaşamı zorlaştırmasının yanı sıra sorunun giderilmesi adına ise oldukça kolay olarak karşımıza çıkıyor.
Özellikle evsel atıkların neden olduğu tıkanıklıklar sonucu yaşanan pis suların ev içine ya da çevreye yayılması sağlığı tehdit eder boyutlara ulaşabiliyor. Kanal açma işleminde önemli olan, tıkanıklığın boyutu ve tıkanıklığın gerçekleştiği yerdir. Mutfak lavabosu, klozet ve tuvalet, banyo gideri ve yağmur borusu gibi çeşitleri ile karşımıza çıkan gider borularının tıkanıklığını gidermek amacıyla kanal açma yöntemini doğru belirlemeniz gerek.
Bugün İstanbul gibi büyük ve kalabalık şehirlerde çok sık görülen bu tür tıkanıklıklar için hiçbir kırılma işlemine gerek kalmadan bu sorunu robot tıkanıklık açma cihazı, yüksek basınçlı su jeti ya da yıkama makinesi kullanılarak halledilebilir. Ancak son sistem ve teknoloji ile üretilen bu makineleri kullanmak da özel bir uzmanlık istemekte. Çünkü kanal açma cihazlarını kullanmak için özel eğitim almak şart. Her firma ya da ustaya bu konuda güvenmemek lazım. Robotla yapılan kanal açma hizmetinde önemli bir ayrıntı ise tıkanıklığa neyin yol açtığının da tespit edilebiliyor olması. Öyle ki gerektiğinde soruna neden olan bölgenin fotoğrafı çekilerek, bu sayede tıkanıklığaneden olan cismin görüntüsü elde edilebiliyor. Bu arada kanal açma işlemi sırasında bu teknolojik aletler ile bölge içerisinde yer alan kırık ve çatlaklarında tespiti mümkün oluyor.
Pis gider boruları da dahil lağım temizleme işlemlerinin de yapıldığı bu son teknoloji cihazlar sayesinde kanal açmaişlemi sırasında içerideki pis sular çevreye de yayılmıyor. Böylece kanal açma işlemi sırasında ve sonrasında sağlığı tehdit edici durumlarda ortadan kalkmış oluyor.
Böylece kırma ya da kazıma yöntemi kullanılmadan, pis suların çevreye yayılmasına izin vermeden, tıkanıklığaneden olan sorunun tespiti ile kırık ve çatlakları da ortaya çıkarmak için özel olarak tasarlanan cihazlarla yapılankanal açma işlemi tüm korkularınızı geride bırakabilirsiniz.
İçeriğe dön